Daire Tadilatı

Daire Tadilatı

Kiralasat Tadilat ve Dekorasyon Firması , gayrimenkul tadilatı konusunda 15 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. A dan Z ye bütün yenileme çalışmaları konusunda kendisini kanıtlamış bizzat usta eller tarafından yapılmaktadır. Kiralasat Firması birçok tadilat kategorisinde kendisini işinde kanıtlamış profesyonel kadronun bir araya geldiği , işi bizzat yapanların bulunduğu bir firma olup aracı yada komisyoncu bir tadilat ofisi değildir. Komple Darire Tadilatı konusunda gösterebileceği onlarca referans projeye sahip olup müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi ile kaliteli işçiliği uygun fiyatlara bulabileceğiniz bir adrestir.

    Daire tadilatı her bir daire için yerinde görme , projelendirme , fiyatlandırma ve karar verme aşamalarından oluşmaktadır. Yapılacak yenileme çalışmaları için en doğru projenin en uygun fiyatlar ve kaliteli işçilikle birlikte hayata geçirilip sonucunda siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürecek bir çalışmanın ortaya çıkması için hizmet vermekteyiz. Kiralasat Tadilat Ekibi problemlerinizin çözümünde ve teknik servis anlamında her zaman bir telefon kadar uzağınızdadır. Lütfen tadilat konusunda her türlü ihtiyacınız için bizimle irtibata geçiniz. 


Daire Tadilatı - Projeler

Turka Evleri Projesi

Turka Evleri Projesi


Turka evleri projesi , eski bir binanın komple tepeden tırnağa yeni projeye uygun bir şekilde tadilat ve yenileme çalışm

Ücretsiz Keşif ve Teklif Talebi

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir