Hakkımızda

Hakkımızda

Kiralasat Firması 2005 yılında Alanya da , gayrimenkul odaklı  kiralama , tadilat ve dekorasyon hizmetleri vermek amacıyla kurulmuş bir firmadır. 15 yılı aşkın bir süredir bu alanda siz değerli müşterilerimizle birlikte yürümekteyiz. Her geçen yıl tecrübelerimiz ve misyonumuz  '' Mutlu Müşteri ve Olumlu Referans '' odaklı çalışmalarımızla kalıcı değerlere sahip olmamızı sağlamıştır. 

    Kiralasat Firması özellikle son yıllarda  '' Modern Kiralama Hizmetleri '' ile kendi sektöründe bir fark yaratmış hem gayrimenkul sahiplerinin hem de kiracıların kiracı-ev sahibi ilişkilerinde yeni nesil bir kiralama sürecinin başlamasına öncülük etmektedir. Modern Kiralama SistemiHakkında daha fazla bilgi için tıklayınız...

    Kiralasat Firması Tadilat ve Gayrimenkul Yönetim birimleri olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır. Her iki bölüm hizmetleri birbiri ile bağlantılı ve işbirliği içerisinde siz değerli müşterilerimize profesyonel bir hizmet vermektedir. Amacımız gayrimenkulü olan değerli müşterilerimize gayrimenkulleri ile ilgili her türlü ihtiyaçları konusunda hizmet vermek ve kendilerini hem tadilat ve yenileme çalışmalarında hem de sonrasında kiralama ve satma konusunda güvende hissetmelerini sağlamaktır. Bu anlamda amacımız öncelikle insanların güvenebileceği ve bizimle çalışmaktan mutlu olabileceği bir adres olmaktır.

Hizmet Talep Formu