Modern Kiralama Sistemi

Modern Kiralama Sistemi

*Evinizin Tadilatını yapar 

*Evinizi değerinde sizden kiralar

*Kira bedeli gününde hesabınızda olur

*Kiracı ve ev sahibi arasındaki en güçlü bağı oluşturur

*Hem evinizin hem sizin yüzünüzü güldürür.


MODERN KİRALAMA SİSTEMİ NE DEMEK ?       

Modern Kiralama Sistemi kiracı ve ev sahibi problemlerinden kaynaklanan bütün sıkıntıların yok olması ev sahiplerinin kendilerini daha güvende , daha huzurlu hissedebilmeleri ,kira gelirlerini tam gününde ve düzenli bir şekilde alabilmelerini , kiralanan gayrimenkulde oluşabilecek her türlü problemden uzak huzurlu bir ev sahibi olabilmelerini amaçlayarak kurulmuş YENİ NESİL KİRALAMA SİSTEMİ dir.
MODERN KİRALAMA SİSTEMİ 12 yıllık kurumsal bir firma olan KİRALASAT LTD. ŞTİ. Garantörlüğünde, içeriğinde bulunan TADİLAT ve EMLAK YÖNETİM birimlerinin birlikte oluşturdukları ortak bir çalışmadır.
                                                  

MODERN KİRALAMA SİSTEMİNİN EV SAHİPLERİNE SAĞLADIĞI FAYDALAR NELERDİR ?


Kiracı-Ev Sahibi ilişkilerinde yaşanan genel problemlerin ortadan kalkmasını sağlar
Kira bedellerinin ödenmesinde herhangi bir gecikme olmaz.
Elektrik ve su ödemelerinde yaşanan gecikmeler ve sonrasında doğacak problemler yaşanmaz
Genellikle kiracı evi boşaltmadan önceki son ayların kira bedelini ödemeden gitmesi durumu oluşmaz.
Genellikle çıkan kiracının arkasından elektrik ve su fatura paralarının kalması durumu yaşanmaz.
Evin içerisinde oluşan maddi hasarların kiracı ve ev sahibi arasında büyük anlaşmazlıklara yol açması durumu yaşanmaz.
Uydu sistemi,günısı,yalıtım,boya,su ve elektrik vb.konularda oluşan problemlerin ev sahiplerini yıldırmış olması durumu yaşanmaz.
Kira bedelini gününde ödemeyen ya da hiç ödemeyen fakat evde ısrarla kalmaya devam eden kiracı ve ev sahibi arasında oluşan hukuki sürecin çok uzun sürmesi ve bu süreçte oluşacak ev sahibinin maduriyet durumu yaşanmaz.
Kiracı ile bina yönetimi yada diğer sakinler arasında oluşabilecek problemlerde ev sahibinin arada kalması durumu yaşanmaz.
Modern Kiralama Sistemi(MKS)ile ev sahibi yukarıda yazılı olan bütün sıkıntılardan kurtulur.
MKS ile Ev sahibi kirasını 1 gün dahi geç almaz.
MKS ile Ev sahibi kiracı problemlerine ayıracağı zamanı kendisi için daha anlamlı işler için kullanır.
Evde kiracı var ya da yok 12 ay kira bedeli kendisine ödenir.
Ev sahibinin ihtiyacına göre 6 aylık ya da yıllık ödeme planı yapılır.
Evde oluşabilecek her türlü tadilat ve tamirat gerektiren işlere ödeme yapmaz.
MKS ile bina yönetimi ilişkiler son derece önemli olup, yönetim toplantılarında yapıcı ve çözüm odaklı çalışmalara destek olur.
MKS ile kiracı adaylarını kendi standart kriterlerine uygun şekilde oluşabilecek her türlü problemlere,kurum hukuku avukatları aracılığı ile çözer .Hukuki bir durum oluşması halinde bu süreçte yaşanan hiçbir problemden ev sahiplerini etkilemez.
    Modern Kiralama Sistemi 12 Yıllık Kurumsal Firma olan KİRALASAT LTD. Garantörlüğü içeriğinde bulunan TADİLAT ve EMLAK YÖNETİM Birimlerinin birlikte oluşturdukları ortak bir çalışmadır.

Tadilat Birimi  

*Bizim felsefemiz güzel ev,güzel kiracı üzerine Kurulu olup kiralanacak olan evin, kiracının İçerisinde konforlu bir şekilde yaşam sürdürebilmesini amaçlar. Dairenin banyo, mutfak başta olmak üzere laminant vb. yenileme çalışmaları,  o dairede yaşamak isteyecek kiracı aday taleplerini arttırmakla birlikte bize kiracılar arasında seçim yapma ve kendi kriterlerimize uygun, kiracıyı bulma fırsatını verir.Ancak bu yenileme faaliyetlerinin maliyeti oldukça fazla olup, ev sahipleri ancak 2-3 yılda masraflarını çıkartabilmektedir. Bunun için geçen bu süreçte maalesef tekrar bakım gerektirecek , masraflarla karşılaşacağını bilen ev sahipleri genellikle, hiçbir masraf yapmadan, dairelerini kiralamayı tercih eder.Bakımsız bir daireye talep az olacağından ya da sadece ev sahipleri istedikleri kriterlere uygun,kiracı kitlesini bulmakta zorlanacaklardır.Modern kiralama sistemi içinde, tadilat biriminin etkisi oldukça önemli olup, Kiralasat Ltd. prensip olarak tadilat gerektiren, bütün dairelerde öncelikle tadilat çalışması yaparak, dairenin ve içerisinde yaşayacak olan, kiracının yüzünü güldürür, ve yaşadığı evde mutlu bir kiracı olmasını sağlar.Yapılacak olan bütün yenileme çalışmalarınınm aliyetini Kiralasat Firması üstlenir.bu harcamaları ev sahiplerine yaptırmaz.Tadilat biriminin görevi, dairenin yenileme çalışmalarının  bitmesiyle sona erer.Daire Emlak Yönetim Birimine teslim edilir.

Modern Kiralama Sistemi İle İlgili Görüşme Talebi

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir